Шановний інвестор!


Ознайомтесь, будь-ласка, з Проспектом емісії Акцій та Регламентом обраного Фонду. Акції фонду можна придбати у Києві в центральному офісі. Процедура придбання акцій фонду залежить від Вашого статусу резидент/нерезидент; фізична особа/юридична особа):

 

Фізична особа – резидент. Фізична особа розглядається як резидент країни, якщо проживає в ній більше 6 міс. (183 дні за українським законодавством) в даному податковому році.

 

Юридична особа – резидент. Для юридичних осіб статус резидента зазвичай визначається на основі місця їх організації, реєстрації, місцезнаходження, інших аналогічних критеріїв; крім того, дипломатичні або офіційні представництва держави також є його резидентами.

 
 

Фізична особа – нерезидент. Фізична особа вважається нерезидентом, якщо перебуває в даній країні менш певної кількості днів, проживаючи в іншій державі (незалежно від громадянства).

 

Юридична особа – нерезидент. Юридична особа, що зареєстрована і здійснює свою діяльність згідно іноземного законодавства, а на території даної країни діє через представництво.